ZAPPER Technológia 2017-06-27T10:17:41+00:00

 BioFreq Alpha

BioFreq Alpha je jedinečný frekvenčný generátor, ktorý umožňuje pomocou PC aplikácie nastaviť a následne generovať presné frekvencie v rozsahu 0,01Hz – 1MHz v krokoch po 0.01 Hz, s možnosťou zmeny tvaru výstupnej frekvenčnej vlny (sínus, trojuholník alebo pravouhlý signál).

Generátor pracuje v dvoch režimoch:

  1. Frekvenčné striedanie
  2. Frekvenčný posuv

Výstupné napätie: nastaviteľné v rozsahu od 4.5V až do 15V. Takýmto spôsobom je možné prevádzať zapping a teda ovplyvniť existenciu mikroorganizmov v našom tele. Podobnými zariadeniami sú SUPER RAVO ZAPPER a PLASMOVÝ GENERATOR.

UPOZORNENIE: Výrobok BIOFREQ je frekvenčný generátor a nie je to zdravotnícke zariadenie.

Princíp pôsobenia tzv. frekvenčnou terapiou vám tu bohužiaľ z dôvodu legislatívy EÚ nemôžeme dopodrobna vysvetliť. Odporúčame vám prečítať knihy Dr.Huldy Regehr Clarkovej (najmä knihu „Revolúcia v liečení chorôb„) a knihu Barryho Lynes („Liečba rakoviny ktorá fungovala!„). Princíp pôsobenia frekvenčných generátorov na živé organizmy opísal a praktizoval ako prvý srbský génius Nikola Tesla.

V životopise Nikolu Teslu je uvedené: Nervózny a neustále vyčerpaný Tesla začal experimentovať s liečivými vlastnosťami svojich oscilátorov a čoskoro začali presakovať správy o pozoruhodných účinkoch týchto prístrojov. Tieto vysokofrekvenčné „posilňovače vitality“ vyžarovali univerzálne liečivé prvky, ktoré – keď sa správne aplikovali – pomáhali telu „striasť všetky choroby“ vyhlásil MUDr. F.Finch Strong. „K výsledným účinkom patrí zvýšenie sily, apetítu a váhy, navodenie prirodzeného spánku a odstránenie škodlivín z tela.
Tesla veril, že elektrina je najlepším liekom. „Moje vysoké frekvencie,“ hovorieval Tesla „majú antibakteriálne a silne liečebné účinky“. Každý deň sa vo svojej laboratóriu vyzliekol, stúpol si na svoje prístroje a zapol prívod el. prúdu.
Elektrina sa stala novým všeliekom. Napriek tomu Tesla tento pre seba okrajový výskum opúšťa a na jeho miesto nastupuje nový génius, ktorý doviedol liečenie chorôb pomocou elektriny k dokonalosti.

Tým človekom bol Dr. Royal Raymond Rife. Jeho príbeh si môžete prečítať v sekcii „Výskum“ na stránke https://zappertechnology.sk/index.php?option=com_content&task=view&id=14&Itemid=26. Po dlhej dobe, kedy bola obrovská snaha o úplne „zabudnutie“ týchto terapií prichádza americký novinár Barry Lynes s knihou „Liečba rakoviny, ktorá fungovala“ kde odhalil verejnosti pravdu o pánovi Dr. RRRife

Takmer v tej istej dobe vyšla prvá kniha Dr.Huldy Regehr Clarkovej. Pani Clarková nechcela byť s akýmkoľvek svetovým výrobcom zapper spájaná. V prípade Z-technology s.r.o. urobila jedinú výnimku. To svedčí o celkom unikátnych vlastnostiach prístrojov Z-technology

Príklad účinku frekvenčnej terapie