Sensitiv Imago 2017-06-12T21:38:40+00:00

Je to „zajtrajšok medicíny“, tvrdia lekári, ktorí pracujú s prístrojom Sensitiv Imago .

Často chodia ľudia po lekároch a vyšetreniach, aby sa dozvedeli príčinu svojich ťažkostí a tiež spôsob ako sa ťažkostí zbaviť. Nikto nie je lepšie informovaný o našom zdravotnom stave z úrovne tela ako náš vlastný mozog. On zaznamenáva už najmenšie odchýlky v našom organizme. Tieto informácie mozgu sa dajú prospešne využiť pre organizmus človeka pomocou diagnostického programu IMAGO.

Počítačová diagnostika a liečba IMAGO využíva frekvenčnú diagnostiku, ktorá pracuje na základe virtuálneho skenovania organizmu. Samotné skenovanie zdravotného stavu celého organizmu trvá približne 5- 10 minút. Klient je spojený s počítačom cez sluchový aparát, obraz na monitore sa mení, ako by sme listovali atlasom ľudského tela. Jednotlivé orgány možno dokonca virtuálne rozrezať a pozrieť sa detailne do ich vnútra, ba až do vnútra samotnej bunky. Diagnostický program umožňuje sledovať príčinu i následok ochorení a navyše odhaľuje súvislosti medzi jednotlivými ochoreniami.

Použitie diagnostického systému IMAGO umožňuje podstatne skrátiť čas predbežnej diagnostiky, zredukovať povinné konzultácie a vyšetrenia. Presnosť počítačové diagnostiky udáva výrobca 96%. IMAGO dokáže uvoľniť zablokované informačné cesty do mozgu a nastaviť v organizme proces samoliečby, stimulovať bunky k regenerácii a obnove. Sensitiv Imago umožňuje nájsť príčinu ochorenia, identifikovať destabilizáciu mikrobiologických biocenóz, identifikovať prítomnosť toxických látok v tele, stanoviť ťažké kovy prítomné v organizme, pH, alergény a mnoho ďalších parametrov, ktoré sú rozhodujúce pre naturopatov a lekárov. Každý vie, ako je dôležité mať organizmus v rovnováhe, či už ste dieťa, dospelý a alebo starší človek … Sensitiv Imago 530 vám pomôže vytvoriť osobný výživový plán so zoznamom potravín vhodných a naopak neprijateľných pre váš organizmus. Otestovať čo je vhodné pre Váš organizmus v aktuálnom stave a čo naopak zaťažuje organizmus a regeneráciu a reakciu buniek. Klient si môže otestovať v podstate všetko čo sa zmestí na testovaciu misku.

Technológia umožňuje plne preskúmať všetkých klientov od 5 rokov, vyšetrenie je plne neinvazívne a úplne bezbolestné.

Sú však kontraindikácie pri ktorých nie je možné použiť Imago: epilepsia

Viac o priebehu diagnostiky IMAGO…