Ďalšie technológie 2017-12-20T22:26:51+00:00

BEMER – stimulácia mikrocirkulácie

Už po dvojminútovej BEMER terapii je spozorovateľné výrazné zlepšenie krvnej cirkulácie. Denne len 2 x 8 minút bez vedľajších účinkov! 74% krvného obehu prebieha v najmenších cievach. V rámci tejto tzv. „mikrocirkulácie“ prepravujú krv arterioly, kapiláry a venuly. Ich prirodzená rytmická zmena prierezu (vazomócia) reguluje prerozdelenie krvi v celej gigantickej oblasti kapilárnej siete. U zdravého človeka prebehne vazomócia asi 3-krát za minútu, u chorých a pri oslabenom organizme iba 1-krát za 10 minút. Tento veľmi nízky (spomalený) rytmus sa potom dá stimulovať a normalizovať „mikrocievným pacemakerom“ – BEMER.

viac o BEMER

Originálny terapeutický prístroj GOU GONG®

Originálny Terapeutický prístroj GOU GONG® je novodobý terapeutický prístroj, ktorý vynašla skupina vedcov a lekárov vo výskumnom inštitúte v Chongging v Číne.tdp lampa

Kľúčovým prvkom prístroja GOU GONG® je patentovaná minerálna platňa, pokrytá 33 minerálmi. Po nahriatí na približne 280 stupňov Celzia (asi 10 minút), produkuje jedinečné biospektrum elektromagnetických vĺn, ktoré dokáže prijať ľudské telo (bunky). Spektrum elektromagnetických vĺn, produkovaných TDP lampou je zhodné so spektrom elektromagnetických vĺn zdravých buniek. Tým sa v organizme vytvára prirodzená rovnováha.

Účinky:

1.) Pozitívne pôsobí na viac ako 100 ochorení.
2.) Úľava od bolestí.
3.) Protizápalové účinky pri akútnych, ale najmä chronických ochoreniach.
4.) Pôsobí na psychiku – ukľudňuje, podporuje zdravý spánok.
5.) Zvyšuje obranyschopnosť organizmu.
6.) Odstraňuje únavu, stres, napätie.
7.) Čistí organizmus od toxických látok a prekyslenia.
8.) Spúšťa v tele samoliečiace procesy.
9.) Zvyšuje množstvo energie v organizme.
10) Spomaľuje proces starnutia organizmu.

viac o GOU GONG

Skenar

Skenar je malý prístroj so zabudovaným minipočí­tačom. Svojim tvarom pripomí­na diaľkový ovládač televízora.
SamoKontrolujúci Energo-Neuro-Adaptí­vny Regulátor
Základom je metóda biostimulácie bunky, ktorej účinky sú univerzálne a dokážu výrazne zlepšiť zdravotný stav, odstrániť stres, depresiu, vyhladiť vrásky. Dotykom s povrchom tela vysiela elektrický signál k unaveným až zničeným bunkám. Meria elektropotenciál buniek, vyhodnotí ho a vysiela spätný regulačný signál do mozgu. Po odovzdaní­ informácie do mozgu nastáva samozdravovný­ proces. Pacient zač­ne mať pocit ľahkosti, zmiznú bolesti a uvoľnia sa bloky v celom tele.
Použí­vanie SKENARU pomáha pri odstraňovaní­ chronických zápalových procesov a úspešne ho možno aplikovať v akomkoľvek štádiu ochorenia.
Odporúča sa u chorôb neurologických, vegetatí­vnej nervovej sústavy, kostno-svalového, srdcovo-cievneho, dýchacieho až tráviaceho systému, pri gynekologických až stomatologických ochoreniach.
Tento malý prí­stroj a jeho impulzy môžu človeka radikálnym spôsobom zbaviť dlhodobých problémov a v mnohých prí­padoch dokonca dokážu predí­sť aj operácii.

viac o SKENAR terapii

Plazmový generátor RZP 14 

O plazmovom generátore sa dočítate viac tu:   Plazmový generátor RZP 14 

 BioFreq Alpha

BioFreq Alpha je jedinečný frekvenčný generátor, ktorý umožňuje pomocou PC aplikácie nastaviť a následne generovať presné frekvencie v rozsahu 0,01Hz – 1MHz v krokoch po 0.01 Hz, s možnosťou zmeny tvaru výstupnej frekvenčnej vlny (sínus, trojuholník alebo pravouhlý signál).

Generátor pracuje v dvoch režimoch:

  1. Frekvenčné striedanie
  2. Frekvenčný posuv

Výstupné napätie: nastaviteľné v rozsahu od 4.5V až do 15V. Takýmto spôsobom je možné prevádzať zapping a teda ovplyvniť existenciu mikroorganizmov v našom tele. Podobnými zariadeniami sú SUPER RAVO ZAPPER a PLASMOVÝ GENERATOR.

UPOZORNENIE: Výrobok BIOFREQ je frekvenčný generátor a nie je to zdravotnícke zariadenie.

Princíp pôsobenia tzv. frekvenčnou terapiou vám tu bohužiaľ z dôvodu legislatívy EÚ nemôžeme dopodrobna vysvetliť. Odporúčame vám prečítať knihy Dr.Huldy Regehr Clarkovej (najmä knihu „Revolúcia v liečení chorôb„) a knihu Barryho Lynes („Liečba rakoviny ktorá fungovala!„). Princíp pôsobenia frekvenčných generátorov na živé organizmy opísal a praktizoval ako prvý srbský génius Nikola Tesla.

V životopise Nikolu Teslu je uvedené: Nervózny a neustále vyčerpaný Tesla začal experimentovať s liečivými vlastnosťami svojich oscilátorov a čoskoro začali presakovať správy o pozoruhodných účinkoch týchto prístrojov. Tieto vysokofrekvenčné „posilňovače vitality“ vyžarovali univerzálne liečivé prvky, ktoré – keď sa správne aplikovali – pomáhali telu „striasť všetky choroby“ vyhlásil MUDr. F.Finch Strong. „K výsledným účinkom patrí zvýšenie sily, apetítu a váhy, navodenie prirodzeného spánku a odstránenie škodlivín z tela.
Tesla veril, že elektrina je najlepším liekom. „Moje vysoké frekvencie,“ hovorieval Tesla „majú antibakteriálne a silne liečebné účinky“. Každý deň sa vo svojej laboratóriu vyzliekol, stúpol si na svoje prístroje a zapol prívod el. prúdu.
Elektrina sa stala novým všeliekom. Napriek tomu Tesla tento pre seba okrajový výskum opúšťa a na jeho miesto nastupuje nový génius, ktorý doviedol liečenie chorôb pomocou elektriny k dokonalosti.

Tým človekom bol Dr. Royal Raymond Rife. Jeho príbeh si môžete prečítať v sekcii „Výskum“ na stránke https://zappertechnology.sk/index.php?option=com_content&task=view&id=14&Itemid=26. Po dlhej dobe, kedy bola obrovská snaha o úplne „zabudnutie“ týchto terapií prichádza americký novinár Barry Lynes s knihou „Liečba rakoviny, ktorá fungovala“ kde odhalil verejnosti pravdu o pánovi Dr. RRRife

Takmer v tej istej dobe vyšla prvá kniha Dr.Huldy Regehr Clarkovej. Pani Clarková nechcela byť s akýmkoľvek svetovým výrobcom zapper spájaná. V prípade Z-technology s.r.o. urobila jedinú výnimku. To svedčí o celkom unikátnych vlastnostiach prístrojov Z-technology

Príklad účinku frekvenčnej terapie

KANGEN VODA (vodíková alkalická, ionizovaná a štruktúrovaná voda)